Obcí prochází, nebo je v blízkosti několik cyklotras:


VÍNO A ROZHLEDNY NOVOMLÝNSKÁ MUŠOVSKÁ PÁLAVSKÉ VRCHY KNÍŽECÍ OBOROU MODRÉ HORY MORAVSKÁ VINNÁ

Kopcovitá krajina za penzionem, posázená vinicemi přímo vybízí k příjemným vycházkám nebo vyjíždkám na kole. Je odtud krásná vyhlídka do okolní krajiny od Pouzdřanské stepy až po Pálavu.
Pálavské vrchy - ze všech stran obklopeny úrodnými vinicemi, patří se svými bělostnými vápencovými skalami, zříceninami gotických hradů, jedinečnou architekturou historického Mikulova i vinnými sklepy v okolních obcích k nejznámějším a nejnavště-vovanějším místům v ČR. Toto vše spolu se suchým a teplým podnebím propůjčuje pálavské krajině téměř středoevropský ráz .

Mikulov - historické náměstí, které vzniklo v 16. století, Dietrichtejnská hrobka, zámek stojící na skalním útesu, památky židovské komunity, cirkevní památky, Kozí hrádek, Svatý kopeček a jeskyně Turold. Lednicko- valtický areál. Zámek v Lednici, který je obklopen parkem, je součástí Lednicko-valtického areálu, přírodněkrajinářského celku o rozloze 300 km2. Především v 18. a 19. století jej ruku v ruce s přírodou zbudovali Lichtenštejnové. Od roku 1966 je tato "Zahrada Evropy" na seznamu Světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO. Není divu! Kromě čarokrásných zámků v Lednici a Valticích ji zdobí množství menších satelitů: zřícenina Janův hrad, klasická myslivna Lovecký zámeček, Apollónův chrám s dórským sloupořadím, Rybniční zámeček, jehož obraz zdobí hladinu Prostředního rybníka, Hraniční zámeček, Belvedér, vyhlídka kolonáda na Reistně, Rendez-vous též zvaný Dianin chrám, prsaté Tři Grácie, Akvadukt, Obelisk, Vodárna a Minaret. Vodní dílo "Nové Mlýny" - soustava tří přehradních nádrží pod Pálavou na řece Dyji Vás udiví svou rozlehlostí a zláká na pěší tůry, cykloturistiku, rybaření, nebo projíždku lodí. Ve Věstonicích můžete obdivovat věstonickou Venuši, v archeologické expozici věk lovců mamutů, v Pasohlávkách expozici. Římané na Mušově, případně se občerstvit v některém z mnoha vinných sklípků v okolních obcích.

Břeclav - farní kostel v Poštorné, židovský hřbitov, zámeček Pohansko, zámeček Lány, lužní lesy.

Hustopeče - dům U Synků, ve kterém je stálá vinařská expozice a informační centrum. Koupaliště s tobogánem. První týden v květnu košt vína, první týden v říjnu populární burčákové svlavnosti.

Rajhrad - benediktýnský klášter.

Moravský kras - ten je ve vzdálen asi 60 km a je nejznámnější a nejvýznamější krasovou oblastí ČR.

Koupaliště Hustopeče - asi ve vzdálenosti 6 km
hustopeče koupaliště
Koupaliště Žabčice - asi ve vzdálenosti 12 km
žabčice koupaliště
Laa an der Thaya - asi ve vzdálenosti 20 km jsou známe Rakouské termální lázně.
laa1
Aqualand Moravia - asi ve vzdálenosti 15 km
aualand